Gizlilik Politikası

Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. veya onun alt kuruluşları, sizin hiçbir kişisel bilginizin – adınız, eposta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız vb. dahil olmak üzere – üçüncü taraflara satılmayacağını, kiralanmayacağını veya onların bunları herhangi bir şekilde kullanmalarına izin vermeyeceklerini beyan ve garanti ederler.

Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, sizin kişisel bilgilerinizi yalnızca şu amaçlarla kullanacaktır: Haber bülteni / posta, bülten veya mesaj göndermek, istihdam dönemi içindeki başvurularınızı değerlendirmek veya satın aldığınız ürünleri veya ödüllerimizi teslim etmek.

Kişisel bilgilerinize sadece Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin ya da onun alt kuruluşlarının personeli ve bilgilerinizi gizli tutmayı kabul eden üçüncü taraf acentelerimiz erişim sağlayacaktır. Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, sizin kişisel bilgilerinizden elde edilen istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.), web sitelerini geliştirmek ve müşterileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kullanabilecektir. Elde edilen bu istatistiksel veriler ile ilgili tüm haklar, Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşlarına aittir.

Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, bu web sitesindeki linkler üzerinden erişim sağladığınız web sitelerinin gizlilik politikaları hakkında garanti vermemektedir, bundan ötürü, ziyaret ettiğiniz web sitesinin gizlilik politikasını, kişisel bilgilerinizi vermeden önce, gözden geçirmeniz önemle tavsiye edilir.