Hakkımızda

Çikolata sektörüne 2003 yılında Gaziantep Araban Yolunda
ilk adımımızı attık. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin gösterdiği ilgi ile Çikolata,

Hakkımızda

Çikolata ve Şekerleme sektörüne 2003 yılında Gaziantep Araban Yolunda ilk adımımızı attık. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin gösterdiği ilgi ile Çikolata, Kokolin Nuga Bar,Hindistan Cevizli Bar,Kahvaltılık ve Krem Tüp çikolata ile üretiminde amaçladığımız kaliteyi ve daha güzeli sunmak için üretim parkurumuzu 2014 yılında 50.500 m2 açık alan ve 15000 m2 kapalı alan olmak üzere yeni modern tesisimize geçmiş bulunmaktayız. İnsana, hijyene, sürdürülebilir kalite yönetimine inanarak kurumsal konsept oluşturduk. Dış pazarda 4 farklı kıtada 50 ülkeye yaptığımız ihraacat ile ülke sorumluluğumuzun gururunu yaşadık. Irak/Erbil ve Fas/Casablanca’da açtığımız depo ve satış ofisleri sayesinde Ortadoğu ve Kuzey Afrikadaki hedef pazarlarımızda lider oyuncular arasına girmeyi başardık. Ürün yelpazemizde 22 farklı ürün tadı ve 11 ayrı marka oluşturduk. Müşterilerimizden ve tüketicilerimizden gelen talep doğrultusunda 2016 yılında yeni Gofret hattımızı devreye alarak portföyümüzdeki önemli bir boşluğu tamamlamış olduk. Ar-Ge çalışmalarımızla ürünlerimize daima yeni lezzetler ve etkili sunumlar hazırladık. Bu sayede aranan ve tercih edilen marka olduk. Sektörümüzde durduğumuz nokta gösterdiğimiz her fedakarlığın karşılıksız kalmadığını bizlere ispat etti. Tören Çikolata aynı duyarlılık ile yeni tatları siz müşterilerimize sunmaya devam ediyor.

Tören 2023 Yılı Vizyonu, Nereye Varmak İstiyoruz

Tören çikolatanın hedef pazarlarında çikolata sektörü başta olmak üzere girdiği tüm segmentlerde, tüketicinin en çok tercih ettiği markalar arasında olmak ve bu değeri artırarak sürdürmektir.

Tören Misyonu, Niçin Varız

Tören Gıda Sanayi ve Ticaret. A.Ş olarak gıda sektöründe bugüne kadar sağladığımız katkıları ve Tören Gıdanın müşterinin gönlünde oluşturduğumuz güzel yeri korumaktır. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçları doğrultusunda tüketicilere uygun fiyatlarla ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlamaktadır.

Temel Değerlerimiz

• Önceliğimiz Müşterimizdir • Kalitemizden ödün vermeyiz • Rakabeti severiz • Ekip ruhuyla hareket ederiz • Sonuca odaklanıp başarıyı yakalarız • Her zaman kendimizi yenileriz.

Faaliyet Konumuz

Ana Faaliyet: Her nevi şekerleme, çikolata/ gofret çeşitleri ürünlerinin imalatı başta olmak üzere, hazır besin ürünlerini üretmek veya ürettirerek yurt içine ve yurt dışı ülkelere satmaktır.

Coco Wafels Chocolate

Kalite Politikamız

Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. faaliyet gösterdiği alanda, daha iyi bir hayat yaratmak için insanlar tarafından ihtiyaç duyulabilecek ürün ve hizmetleri belirlemekte; hijyenik koşullarda, çevreye duyarlı üstün teknoloji ile seçilmiş ve güvenilir hammaddelerden üretim yapmakta ve çalışanlarının maharetiyle müşterilerinin kalite ve memnuniyet derecesibnde iç ve dış pazardaki beklentilerini sürekli olarak karşılamaktadır..

ŞİRKETİMİZ SAĞLIKLI, GÜVENİLİR VE LEZZETLİ ÜRÜNLER SUNMAKTADIR…