Kullanım Koşulları

Tasarım, marka, logo, ses ve görüntü içeren her türlü bilgi ve belge ile ilgili tüm fikri mülkiyet hakları ve telif hakları, Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşlarına aittir ve onlar, bir lisans sözleşmesi çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu sitenin tüm içeriği, tamamen veya kısmen, onun sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı iznine sahip olan kişiler tarafından kullanılabilir. Söz konusu içeriği izinsiz olarak değiştirmek, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak kesinlikle yasaktır. Bu siteden kopyalanan içerik, ticari amaçlarla kullanılamaz.

Üçüncü taraflara ait linkler, sizi, Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşlarına ait olmayan sitelere yönlendirebilir. Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, bu sitelerin içeriği ve amacı ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu linkler iyi niyetlerle verilmektedir. Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, linklerini sunduğumuz bu sitelerde meydana gelen herhangi bir değişiklik ile ilgili olarak yükümlülük ya da sorumluluk kabul etmez. Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları ve bu sitelerin oluşturulmasına, üretilmesine veya iletilmesine katılan herhangi bir üçüncü taraf, bu sitelerin kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, tesadüfi, ikincil zararlardan veya cezai yükümlülüklerden ötürü sorumlu tutulamazlar.

Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, söz konusu sitelerin içeriğinin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmemektedir. Ayrıca, Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, bu sitelerden yüklenen herhangi bir ses ve görüntü içeren bir veri veya belgenin kullanılmasından kaynaklı olası donanım hasarlarından ya da bunlardan veya sisteminize bulaşabilecek bir kötü amaçlı yazılımdan kaynaklanan hasarlardan ötürü sorumlu tutulamazlar.

İş başvurularınız hariç olmak üzere, internet üzerinden sizin tarafınızdan iletilen her türlü yorum, öneri, grafik ve benzeri veriler, Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları tarafından, size veya başka bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmadan, ticari ve ticari olmayan şekilde kullanılabilir. Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, iş başvurularınız hariç olmak üzere bu tür bilgileri gizli tutmakla yükümlü değildir.

Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşları, reşit olmayanların, Tören Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve onun alt kuruluşlarına ait olan web sitelerinde, vasilerinin izni olmadan yaptıkları veri iletiminden dolayı sorumlu tutulamazlar.